Wyłączny importer kotłów AO Smith

Szybki kontakt

Podgrzewacze Wody Sp. z o.o.

Newsletter

Realizacje

17.01.2022
TWI45 Pralnia Kraków

W pralni przemysłowej w Krakowie dostarczyliśmy podgrzewacz wody Twister wraz z zestawem do zmiękczania wody celem dostarczenia ciepłej wody miękkiej do pralnic.

więcej »


21.10.2021
InstalVIP2021

W dniach 18-20.10.2021 odbyła się ogólnopolska konferencja InstalVIP. Spółka Podgrzewacze Wody brała udział w tym wydarzeniu.

więcej »


17.12.2018
BFC + ST w Hampton Hotel by Hilton

W Hotelu Hampton by Hilton w Oświęcimiu, dostarczyliśmy podgrzewacz wody BFC wraz z buforem na cwu ST. BFC w komplecie z buforem ST dostarczają ciepłą wodę do pokoi hotelowych.

więcej »


13.01.2015
Sala szkoleniowa

Podgrzewacze Wody Sp. z o.o. organizuje szkolenia dla instalatorów urządzeń techniki grzejnej.
Każdy uczestnik po zakończoniu szkolenia otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę z zakresu kotłów A.O. Smith oraz naszą autoryzację na ich serwisowanie.

By zapisać się na szkolenie należy się z nami skontaktować.

więcej »


07.01.2014
TWI | Spożywcza linia produkcyjna

Bakalland S.A. jest importerem oraz specjalistą w produkcji, konfekcjonowaniu, przerobie oraz dystrybucji bakalii, orzechów, owoców, ziaren, pestek, dodatków do ciast. Firma postanowiła zmienić technologię pogrzewu wody do celów technologicznych. Zdecydowano się na częsiowe usunięcie instalacji pary technologicznej oraz zastosowanie przemysłowego pogrzewacza wody Twister. Zmiana ta przyniosła firmie wiele korzyści m.in. oszczędność w zakresie kosztów przygotowania C.W.U.

więcej »


03.09.2013
BFC | Nowoczesny młyn kukurydziany

W Silesion Grain, nowoczesnej fabryce zajmującej się przemiałem kukurydzy w Polsce, Podgrzewacze Wody Sp. z o.o. dostarczyła model BFC 80 z interfejsem BMS. Podgrzewacz BFC 80 dostarcza do linii produkcyjnej gorącą wodę, która zmiękcza ziarna przed ich zmieleniem. Cała linia produkcyjna sterowana jest komputerowo. Do komputera podłączony został także interfejs BMS, kontrolujący podgrzewacz BFC 80 za pomocą protokołu ModBus.

więcej »


03.09.2013
BFC | Myjnia samochodowa z goracą wodą i ogrzewaniem

Firma oferująca myjnie samochodowe posiada 4 boksy do mycia aut. Aby dostarczyć gorącą wodę do komór, został wybrany model BFC 60. Gorąca woda wykorzystywana jest również do transferu ciepła do ogrzewania podłogowego w tych boksach.

więcej »