Wyłączny importer kotłów AO Smith

Szybki kontakt

Podgrzewacze Wody Sp. z o.o.

Newsletter

Archiwum aktualności

Wyświetl aktualności od: do:

TWI45 Pralnia Kraków
17.01.2022

W pralni przemysłowej w Krakowie dostarczyliśmy podgrzewacz wody Twister wraz z zestawem do zmiękczania wody celem dostarczenia ciepłej wody miękkiej do pralnic.

więcej »


InstalVIP2021
21.10.2021

W dniach 18-20.10.2021 odbyła się ogólnopolska konferencja InstalVIP. Spółka Podgrzewacze Wody brała udział w tym wydarzeniu.

więcej »


BFC + ST w Hampton Hotel by Hilton
17.12.2018

W Hotelu Hampton by Hilton w Oświęcimiu, dostarczyliśmy podgrzewacz wody BFC wraz z buforem na cwu ST. BFC w komplecie z buforem ST dostarczają ciepłą wodę do pokoi hotelowych.

więcej »


Sala szkoleniowa
13.01.2015

Podgrzewacze Wody Sp. z o.o. organizuje szkolenia dla instalatorów urządzeń techniki grzejnej.
Każdy uczestnik po zakończoniu szkolenia otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę z zakresu kotłów A.O. Smith oraz naszą autoryzację na ich serwisowanie.

By zapisać się na szkolenie należy się z nami skontaktować.

więcej »


TWI | Spożywcza linia produkcyjna
07.01.2014

Bakalland S.A. jest importerem oraz specjalistą w produkcji, konfekcjonowaniu, przerobie oraz dystrybucji bakalii, orzechów, owoców, ziaren, pestek, dodatków do ciast. Firma postanowiła zmienić technologię pogrzewu wody do celów technologicznych. Zdecydowano się na częsiowe usunięcie instalacji pary technologicznej oraz zastosowanie przemysłowego pogrzewacza wody Twister. Zmiana ta przyniosła firmie wiele korzyści m.in. oszczędność w zakresie kosztów przygotowania C.W.U.

więcej »


ADM | Jednostka użyteczności publicznej
07.01.2014

W roku 2011 na terenie Ośrodeka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Żorach został zainstalowany model ADM 40, który stosuje się jako pogrzewacz wody na cele sanitarne.

więcej »


ADMR | Zakład przemysłowy
03.01.2014

Atmosferyczny pogrzewacz wody ADMR znalazł zastosowanie wzakładzie produkcjynym Meyer Tools Poland w Kaliszu. Producent elementów silników odrzutowych z powodu licznej załogi wymagał urządzenia o wysokich możliwościach pogrzewu ciepłej wody użytkowej do celów sanitatnych.

więcej »


BFC | Nowoczesny młyn kukurydziany
03.09.2013

W Silesion Grain, nowoczesnej fabryce zajmującej się przemiałem kukurydzy w Polsce, Podgrzewacze Wody Sp. z o.o. dostarczyła model BFC 80 z interfejsem BMS. Podgrzewacz BFC 80 dostarcza do linii produkcyjnej gorącą wodę, która zmiękcza ziarna przed ich zmieleniem. Cała linia produkcyjna sterowana jest komputerowo. Do komputera podłączony został także interfejs BMS, kontrolujący podgrzewacz BFC 80 za pomocą protokołu ModBus.

więcej »


BFC | Myjnia samochodowa z goracą wodą i ogrzewaniem
03.09.2013

Firma oferująca myjnie samochodowe posiada 4 boksy do mycia aut. Aby dostarczyć gorącą wodę do komór, został wybrany model BFC 60. Gorąca woda wykorzystywana jest również do transferu ciepła do ogrzewania podłogowego w tych boksach.

więcej »