Wyłączny importer kotłów AO Smith

Szybki kontakt

Podgrzewacze Wody Sp. z o.o.

Newsletter

Realizacje

03.09.2013
BFC | Nowoczesny młyn kukurydziany

W Silesion Grain, nowoczesnej fabryce zajmującej się przemiałem kukurydzy w Polsce, Podgrzewacze Wody Sp. z o.o. dostarczyła model BFC 80 z interfejsem BMS. Podgrzewacz BFC 80 dostarcza do linii produkcyjnej gorącą wodę, która zmiękcza ziarna przed ich zmieleniem. Cała linia produkcyjna sterowana jest komputerowo. Do komputera podłączony został także interfejs BMS, kontrolujący podgrzewacz BFC 80 za pomocą protokołu ModBus.

Interfejs BMS jest nowym produktem, który można połączyć z najnowszą generacją modeli BFC, SGE oraz SGS. Konwertuje on informacje otrzymywane z instalacji na dane zgodne z protokołem ModBus. Ten interfejs może monitorować prawie 50 parametrów; temperaturę urządzenia, czas pracy palnika, czas działania, awarie, itp.

BFC 80 to podgrzewacz wody o pojemności 480 litrów i mocy nominalnej 84.2 kW. Wydajność podgrzewacza wody wynosi 108%, co oznacza, że dostarcza wystarczającą ilość wody do linii produkcyjnej w określonym czasie i w energooszczędny sposób. Niskie zużycie gazu w BFC przynosi dodatkowe oszczędności dla Silesian Grain.

Mill-factory

« powrót