Wyłączny importer kotłów AO Smith

Szybki kontakt

Podgrzewacze Wody Sp. z o.o.

Newsletter

Realizacje

03.09.2013
BFC | Myjnia samochodowa z goracą wodą i ogrzewaniem

Firma oferująca myjnie samochodowe posiada 4 boksy do mycia aut. Aby dostarczyć gorącą wodę do komór, został wybrany model BFC 60. Gorąca woda wykorzystywana jest również do transferu ciepła do ogrzewania podłogowego w tych boksach.

BFC jest w pełni kondensacyjnym podgrzewaczem wody z zamkniętą komorą spalania o dużej wydajności (109%). Podgrzewacz wyposażony jest w automatyczny system spalania mieszanki gazowo-powietrznej Premix włącznie z modulacją palnika, co prowadzi do jeszcze większej sprawności. Ponadto, emisje NOx (≤ 30 ppm bez suchego powietrza, klasy 5 NOx) oraz bardzo ciche działanie (<45 dB(A) w odległości 2m od przewodu) są istotnymi i przyjaznymi dla środowiska cechami tego podgrzewacza.

Co więcej, BFC posiada złącze beznapięciowe dla ogólnego wskazywania usterek w BMS. Kolejne istotne cechy to: możliwość zaprogramowania cyklu usuwania bakterii z rodzaju Legionella, łatwa diagnostyka usterek oraz sterowany komputerowo cyfrowy licznik czasu pracy - program tygodniowy.

Producent wybrał BFC 60 ze względu na jego wysoką wydajność i dużą pojemność. W porównaniu z poprzednio stosowanym produktem, BFC 60 zmniejsza zużycie gazu. Aby dowiedzieć się więcej o podgrzewaczach wody BFC, kliknij tutaj.

Carwash-building Carwash-SGE Carwash-PHE-installation

 

« powrót